Ek Villain Filminin Kötü Karakteri Geri Mi Dönüyor?

Merakla beklenen film (ben beklemiyorum) Ek Villain Returns, 29 Temmuz Cuma günü vizyona girecek ve üzerinde pek çok beklenti var. Stilize, aksiyon dolu fragman izleyenleri meraklandırdı. Ayrıca, süper hit Ek Villain'in (2014) devamı niteliğinde. (bittiğiyle kalmalıydı) Orta bütçeli film, 100 crore Rs'yi geçerek gişede şaşırttı. Liste rekorları kıran müziği bugün bile unutulmaz. Ayrıca Riteish Deshmukh'un çığır açan performansıyla da hatırlanır. Oyuncu, genelde pozitif ve komik karakterleri oynamasıyla tanınıyor. Ek Villain'de acımasız bir seri katili canlandırırken izleyicileri hayrete düşürmüştü. Resmen psikolojisini bozmuştu adamın.
Ek Villain Returns farklı bir oyuncu kadrosuna sahip. Ancak Bollywood Hungama, Riteish Deshmukh'un ikinci bölümde de yer aldığını öğrendi.
İlginç bir şekilde, Ek Villain Returns'ün fragmanı, J D Chakravarthy'nin Riteish Deshmukh'un canlandırdığı karakter olan Sameer Mahadkar hakkında konuşmasıyla başlıyor. Bu nedenle, yapımcılar, devam filmindeki olaylarla karakterinin ilişkisine dair bir ipucu bırakmışlardı. Bununla birlikte, özel bir görünüme sahip olması, hayranlarını film için daha fazla heyecanlandıracağından emin.
Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: ''Birkaç kişi Sameer Mahadkar'ın ölümden nasıl geri döndüğünü merak eder. İlk bölümde ölmedi mi? Yapımcılar, Ek Villain'in zirvesinde Sameer'e bir arabanın çarptığını gösterdiler. Son nefesini verdiğini mi gösterdiler? Bu nedenle, yapımcılar Sameer'in hayatta kaldığını ve hayatta olduğunu ve tekmelediğini göstermekte tamamen haklılar. Devam filminde cinayetlere katkıda bulunup bulunmayacağını göreceğiz.'' Ölse de geri gelir o, aman.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?