Evlenmemesi İçin Uyarılmış!

Kareena Kapoor Khan'ın 3. bebeğine hamile olduğu söylentileri manşetlere çıktığından beri oyuncu gündem haline geldi. Aktris geçtiğimiz haftalardan beri kocası Saif Ali Khan ve oğulları Taimur ve Jeh ile Londra'da tatil yapıyor. Veere Di Wedding oyuncusu, tatilinden her fotoğraf paylaştığında sosyal medyayı salladı. Tüm bunların arasında, Kareena'nın röportajlarından kısa parçalar internette ortaya çıktı ve halkın dikkatini farklı bir şekilde çekti.
Kareena, Saif Ali Khan ile evlenme konusunda uyarıldığını defalarca açıkladı. Şimdi oyuncu bir kez daha bunun hakkında konuştu.
Zoom Digital ile konuşurken Kareena Kapoor Khan, kendisine kimsenin evli bir kadınla çalışmak istemediğinin söylendiğini açıkladı. Videoda Kareena Kapoor Khan'ın ''Bana 'Saif ile evlenme' dendi. Kariyerin bitti. Kimse evli kadınlarla çalışmak istemez.’ Ve benim tavrım da şöyleydi 'Sorun değil. Benimle çalışmak istemiyorsan, benimle çalışma. Eğer iş bulamazsam, evde durup başka bir şey yapacağım.' '' 
Videoya yorum yapan bir kullanıcı, “aslında ailesi zengin olduğu için çalışmasına hiç gerek duymadı”, bir diğeri ise “Eski sıkıcı hikayeler. 20'li yaşlarında değil 30'lu yaşlarındayken evlendi. 29 yaşında evli ve çocuk bekleyen Alia'ya bakın. 2000'lerin, 90'ların yıldızları gibi değil, 35 yaşına geldiklerinde evlilik ve anneliği düşünüyorlar." dedi. Pardon da size ne?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?