Kajol Yeni Bir Projeye İmza Mı Attı?

Son zamanlarda, Kajol'un film seçimi konusunda alışılmadık bir yol izlediğinin farkındayız. OTT'deki ilk çıkışını bir filmle yapmış olsa da, aktris, The Family Man 2 ünlüsü Suparn Varma tarafından yönetilecek bir web dizisine katılmayı kabul etti. Web dizisi, ilginç bir şekilde, Ajay Devgn'in oynadığı Rudra web şovunu da içeren Disney+Hotstar'da prömiyer yapacak. Disney'de de eminim çok güzel filmler yer alacak!
Peeping Moon'dan gelen haberlere inanılırsa, güçlü bir kadın lider gerektirdiği için Kajol bu proje için imza attı. Oyuncunun, ailesi uğruna kariyer vagonuna girmeye zorlanan bir anne ve karısı rolünü canlandıracağı söyleniyor. Bir kaynağın aktardığına göre, "Kajol bir kez daha yeni çağdaki bir anne rolünü oynayacak, ancak bu proje göründüğünden çok daha fazlasını içeriyor. Suç, politika ve olaylarla dolu yoğun bir drama. ilgi çekici bir saat yapmak için tüm aile bir araya geldi. Yüksek konseptli bir hikaye ve çok sezonlu bir gösteri olarak planlandı.''
Bu raporlara göre Suparn Varma bu proje üzerinde çalışmaya başladı ve şimdiden Kajol'un başrol oyuncusunun ön prodüksiyonuna odaklanıyor. Duyduğumuza göre, proje Banijay Group'un Banijay Asia tarafından üretilecek. Yapımcılar, Disney+Hotstar'ın 2023 listesindeki 2023 yayınına hazırlanmak için projeyi tamamlamaya hevesliler!
Öte yandan Kajol, kalbinin peşinden giden, istediklerine göre seçimler yapan, toplum klişelerini kıran ve onlara meydan okuyan üç kuşak sıra dışı kadının hikayesini anlatan Netflix filmi Tribhanga ile OTT'de ilk çıkışını yapmıştı. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?