Karan Johar Bekar Bir Ebeveyn Olmaktan Bahsediyor

Karan Johar'ın filmleri ve modası tamamen renkli, ancak kişisel hayatı hakkında çok az şey biliyoruz. Filmlerinin özünü oluşturduğu bilinen projelerinde genellikle ilişkileri merkezde görürüz. Ancak, gerçek hayatta yönetmen gayet bekar ve ikizlerin mutlu bir babası.
2017'de KJo, taşıyıcı annelik yoluyla ikizleri Yash ve Roohi'yi karşılayarak herkesi şaşırttı. O zamandan beri film yapımcısı babasının görevlerini yerine getirmekle meşgul. KJo'nun bekar bir baba olacağına dair birkaç spekülasyon vardı ve bazıları gerçekten kötüydü. Son zamanlarda, KJo, bekar bir baba olmaya başladı ve bu artık daha fazla su yüzünde.
Bollywood Life'a konuşan Karan Johar, birçok kişinin çalışma programı sırasında ona bekar ebeveyn olmamasını söylediğine değindi. "Sanırım hepsi, programım göz önüne alındığında benim için çok fazla olduğunu düşündüler. Bunu toplumsal nedenlerle söylediklerini sanmıyorum. Ama sadece ebeveyn olmaya hazır olduğumu biliyordum. Sadece kalbimin bir parçasını vermeye hazır olduğumu biliyordum. Ve benim iki çocuğumla yaptığım şey buydu. Sanırım kalbimin büyük bir parçası onlar ve kalbimin diğer büyük bir parçası annem.''
Karan Johar, bekar bir ebeveyn olmanın ilişki durumuyla ilgisi olmadığını da sözlerine ekledi. ''Duygusal olarak hazır olduğunuzda ebeveyn olmak istediğinizi bileceksiniz. İkisi hiç alakalı değil.'' dedi. Yani bir aşk hayatının olmaması, çocuklarının olmayacağı anlamına gelmediğini belirtiyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?