Kartik Aaryan'ın Bu Filmde Rolü Olacak Mı?

Bhool Bhulaiyaa 2'nin büyük başarısını zirveye taşıyan Kartik Aaryan, yakın zamanda ekibiyle birlikte filmin başarısını kutlamak için Avrupa'daydı. Geri döndüğünde ve işine dalmışken, film, gişe rekorları kıran bir projeye sahip olmanın ne anlama geldiği ve film yapımcısı Luv Ranjan ile tekrar bir araya gelip gelmeyeceği hakkında konuşmak için Bollywood Hungama ile röportaj yaptı. Yönetmen, şu anda Ranbir Kapoor ve Shraddha Kapoor'un başrolünde yer aldığı filmi yönetiyor.
İlginç bir şekilde, Kartik Aaryan, Luv Ranjan'ın 2011 filmi Pyaar Ka Punchnama ile şöhretinin arttığını gördü. Daha sonra Pyaar Ka Punchnama 2, Akaash Vani ve Sonu Ke Titu Ki Sweety gibi çeşitli projeler üzerinde çalışmaya devam ettiler. Luv Ranjan için bir sonraki filminde küçük bir rol oynayabileceği söylendiğinde Kartik, "Bunun şanslı bir tılsım olduğuma inanmak istiyorum. O benim uğurum oldu. Harika bir yolculuk geçirdik. Yolculuğumuz harikaydı. Film hakkında fazla bir şey söyleyemem. Onu Luv'a sorsan daha iyi olur." dedi.
Daha fazlası sorulduğunda ise, ''Bu konu hakkında bazı soru işaretleri var.'' diye ekliyor. Bu zamana kadar pek çok projede birlikte yer aldılar, bundan sonrası da neden olmasın?
Daha önce, raporlar Kartik Aaryan'ın projede (Ranbir-Shraddha filminde) küçük bir rolü olduğunu iddia etti ve o da bunu kabul etti. Hadi görelim bakalım, bilemeyeceğim.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?