Kartik Aaryan Kabir Khan ile Yeni Bir Projeye Mi İmza Atıyor?

Bhool Bhulaiyaa 2'nin başarısı, Kartik Aaryan'ı Hint Film Endüstrisinde en çok aranan oyunculardan biri haline getirdi. Kartik'in kariyerinin en büyük filmine imza attığını özel olarak öğrendik ve bu, Kabir Khan'ın yönettiği destansı bir aksiyon filminden başkası değil. Söz konusu filmin yapımcılığını Sajid Nadiadwala üstleniyor.
"Kartik ve Sajid, Satyanarayan Ki Katha'yı tartıştılar ve şimdi birlikte birden fazla film yapmaya kararlılar. Satyanaran Ki Katha yakında başlarken, Kartik Kabir Khan filmini gelecek yıldan itibaren başlatacak." diyor bir kaynak. Film, Kabir Khan'ın Salman Khan filmi Ek Tha Tiger'dan sonra aksiyon alanına dönüşünü bize gösterecek.
Kartik, Kabir ve Sajid üçlüsü bu filmi başlatacakları için çok heyecanlılar. Kaynaklara göre gelecek yılın en büyük projeleri arasında yer alıyor. Kaynak bize ayrıca, "Kartik şimdi reklamı tamamlayacak ve kendisini yıldızlık merdivenlerini tırmandıracak olanın bu projeler olduğu açık. Doğru kurulumları seçiyor ve en iyisi henüz gelmedi.'' dedi.
Bu Kartik - Kabir filminin kadın başrol oyuncusu henüz belirsiz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?