Kartik Aaryan Ranveer Singh'in Onu Taklit Etmesini Beğeniyor

Koffee With Karan 7, Alia Bhatt ve Karan Johar'ın aktörün insanları ve eylemlerini taklit etme yeteneğinden övgüyle bahsettiği sevgili yıldızımız Ranveer Singh'in yeni bir yeteneğini keşfetti. Varun Dhawan'dan Kartik Aaryan'a, Ranveer sohbet programında bu küçük eğlenceli oturumda birçok erkek ünlüyü taklit etti. Kartik de boş durmamış ve buna bir tepki vermiş elbette.
Bollywood Hungama ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Kartik Aaryan, filmleri ve projeleri hakkında samimi bir konuşma yapmakla kalmadı, aynı zamanda bazı ilginç hayran sorularını da yanıtladı. Aralarından biri, bir hayranının ona Sara, Ananya, Shilpa ve diğerleri gibi birçok başrol oyuncusu ona aşık olduklarını itiraf ettiğinde nasıl hissettiğini bile sordu. Ayrıca Koffee With Karan 7'nin ilk iki bölümünde isminin nasıl tartışıldığı sorulduğunda, Kartik Aaryan, olumlu bir şekilde programda adının geçtiğine mutlu olduğunu söyledi.
Bu yüzden Ranveer'in kendisini taklit ettiğini görüp görmediği sorulduğunda, Bhool Bhulaiyya 2 oyuncusu bölümü izlemediğini itiraf etti, ancak Ranveer'in onu taklit ettiği videoyu kesinlikle gördüğünü söyledi. Buna yanıt olarak, ''Gerçekten bölümlerimi izliyor. Ama taklidi iyiydi." diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?