Koffe With Karan'ın Sunucusu Başka Kim Olabilirdi?

Karan Johar geri döndü ve KWK'nin son sezonunda ünlülerle etkileşime girerken kitleleri eğlendirmeye hazır. Koffee With Karan 7. Sezon, yarın 7 Temmuz'da Disney+ Hotstar'da gösterime girecek. Gördüğümüz tanıtımlar göz önüne alındığında, izleyiciler çok heyecanlı.
Yakın tarihli bir sohbette KJo'dan KWK markası için mükemmel bir ev sahibi olacağını düşündüğü bir aktörün adını açıklaması istendi. Kimi seçtiğini tahmin edebilir misiniz?
ETimes ile yakın zamanda yaptığı bir sohbette, Koffee With Karan sunucusu Karan Johar'a çok sevilen ünlü programının sunucusu olabileceğini düşündüğü kişi soruldu. Yayını yanıtlayan Kuch Kuch Hota Ha yönetmeni, 'Ranveer Singh'in KWK'nın ev sahibi olabileceğini söyledi.
Ranveer Singh'in neden Koffee With Karan'a ev sahipliği yapabileceğini hissettiğini açıklayan Karan Johar, ''Harika bir talk show sunucusu olurdu, bu kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum. Mizah anlayışı var. Ayakları üzerinde düşünme yeteneğine sahiptir. Harika bir hazırlığı var. Bence o harika olurdu." Düşündüm de, bence de. Bu varsayım hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Ranveer'den iyi bir sunucu olur muydu?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?