LSC Hakkında Güzel Yorumlar Marc Weinstock'tan Geliyor

Bollywood'un efsanesi Aamir Khan'ın yaklaşmakta olan filmi 'Laal Singh Chaddha', Paramount Pictures tarafından uluslararası olarak gösterime sokulacak.
'Laal Singh Chaddha', bildiğiniz üzere 'Forrest Gump'ın resmi yeniden çevrimi ve 11 Ağustos'ta vizyona girecek olan başka bir Bollywood süperstarı Akshay Kumar'ın 'Raksha Bandhan'ı ile gişede çatışacak.
Aamir'in filmini yayınlamasından bahseden Paramount Pictures Dünya Çapında Pazarlama ve Dağıtım Başkanı Marc Weinstock, bir medya bildirisinde şunları söyledi: ''Her yerde izleyicilerin Laal ile tanışmasını ve Hindistan'ın kültürünü ve tarihini onun eşsiz merceğinden görmeleri konusunda sabırsızız. Laal Singh Chaddha'yı dünya çapındaki izleyicilere sunmak için V18 ve Aamir Khan ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz.''
"Oscar ödüllü 'Forrest Gump' filminin bu yeniden anlatımı gerçekten özel bir şey ve dünyanın dört bir yanındaki hayranların bu etkinlik filmini izlemesini sabırsızlıkla bekliyoruz."
Ayrıca filmin birkaç şarkısı da yayınlandı ve çok da beğeni topladı. 
Filmin son çıkan şarkısı Tur Kalleyan da farklı değil. Cesaret verici havası ve motive edici sözleri nedeniyle, dünyanın dört bir yanındaki dinleyiciler şarkıyı takdir ediyor. Müzik bestecisi Pritam ve söz yazarı Amitabh Bhattacharya'nın dinamik ikilisi, film müziğinin arkasında.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?