Pavan Putra Bhaijaan Geliyor

Görünüşe göre sadece TV programları değil, devam filmleri bile hikayeyi ilerletmek için büyük adımlar atıyor. Söz konusu film, başrollerini Salman Khan ve Kareena Kapoor Khan'ın paylaştığı 2015 yılında gişe rekorları kıran Bajrangi Bhaijaan'ın devamı niteliğinde. Kabir Khan'ın yönettiği film, SS Rajamouli'nin babası KV Vijayendra Prasad tarafından yazıldı. Büyük başarı bugün yedi yılını tamamladı ve kalbimizde kalmaya devam ederken, yapımcılar serinin bir sonraki filmi, 2015 filminin devamı olan Pavan Putra Bhaijaan üzerinde çok çalışıyorlar.
Pinkvilla'nın haberlerine göre KV Vijayendra Prasad, filmin sadece bir devam filmi olmadığını, aynı zamanda 8 ila 10 yıllık bir sıçramaya sahip olacağını açıkladı. Hikayenin nasıl ilerleyeceğinden ve filmin bir parçası olacağından emin olmasak da, Salman Khan'ın bu film için aksiyon dolu karakteriyle geri döneceğini biliyoruz. Yazar, "Evet, Bajrangi Bhaijaan 2'de 8 ila 10 yıllık bir sıçrama yapıyor (sıçramadan kastını pek anlayamadım) Devamının ilk bölümden daha az olmayacağından umutluyum." dedi.
Bu, Bajrangi Bhaijaan'ın devamı hakkında bilgi aldığımız ilk sefer değil. Geçen yıl Aralık ayında, Salman Khan'ın doğum günü sıralarında, süperstar bu film hakkında da konuşmuştu, "K.V. Vijayendra Prasad, Bajrangi Bhaijaan'ın (2016) senaryosunu yazdı ve şimdi onun devamını da yazıyor ve ona Pavan Putra Bhaijaan adını verdi. O tamamlar tamamlamaz, ben de diğer filmlerimin çekimlerini tamamlarım, onun için çekimlere başlayacağım.'' demişti.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?