Priyanka Chopra ve Nick Jonas Çifti Daha Fazla Bebek İstiyor

Priyanka Chopra Jonas pek çok konuyla manşetlerde yer alıyor. Oyuncu şu anda muhtemelen doğum gününü kutladığı ve aynı zamanda kocası Nick Jonas ile hayatına küçük güzel bir bebeği kabul ettiği hayatının en iyi döneminde. Priyanka ve Nick şimdi, kısa süre önce altı aylık olan ve bunu annesinin doğum gününde kutlayan Malti Marie Chopra Jonas'ın ebeveynleri.
Ama görünüşe göre Priyanka Chopra Jonas ve Nick Jonas, ebeveynlik yolculuğunun tadını çıkarma fikrine aşık olmuşlar. Çünkü ikisi hakkındaki son güncelleme, birlikte daha fazla çocuk sahibi olmayı tartıştıklarını söylüyor. Her zaman birden fazla çocuk istediklerini biliyorlardı çünkü kaynaklara göre, büyük ve yakın bir aileye sahip olmak onlar için önemli.
Hollywood Life'ta bildirildiği üzere, Priyanka Chopra Jonas ve Nick Jonas'ın daha fazla çocuk sahibi olma konusundaki tartışmalarından bahseden bir kaynak, ''Bütün bildikleri bu ve kardeşleri de hayatlarının en önemli parçalarından biri, bu yüzden bu onların bir parçası." Kaynak devam etti, "Henüz yeni bir bebek için hazır değiller ama yaptıklarında geçen seferki gibi bir taşıyıc ıanne kullanacaklar. Mesele olup olmayacağı değil, ne zaman olacağı meselesi."
Kaynak ayrıca Nick Jonas'ın çocukların yaşlarının yakın olmasını istediğini söyledi. "Nick bu konuda kardeşleriyle konuştu ve o yalnızca çocuklarının yaşlarının birbirine yakın olmasını değil, aynı zamanda çocuklarının da kardeşleri Kevin Jonas ve Joe Jonas'ın çocuklarına yakın olmasını istiyor. Kuzenleri olması onlar için çok önemli ve çocukları arasındaki bağın doğal olmasına bayılıyorlar." İyi kuzenler olsunlar yani. Hayırlısı yahu, neden olmasın?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?