Ramayana'ya Başlayacaklar Mı?

Ramayana, Hint film endüstrisinin en çok beklenen filmlerinden biri ve asil yönetmen Nitesh Tiwari'nin sorumluluk almasıyla beklentiler daha da arttı. Filmde Lord Ram rolünde Ranbir Kapoor ve Raavan rolünde Hrithik Rshan yer alıyor. Ve şimdi size bu mitolojik destan hakkında özel bir haber sunuyoruz.
Kaynaklarımıza göre Ramayana, 2023'ün ortalarından itibaren çekimlere başlanması planlanıyor. Projenin resmi duyurusu bu Diwali'de yıldız oyuncu kadrosu ve çekim takvimi ile yapılacak. "Ramayana, tüm zamanların en büyük Hint filmleri arasında yer alıyor ve yapımcılar, milenyumun en büyük iki yıldızı Hrithik Roshan ve Ranbir Kapoor ile imza atarak bir oyuncu seçimi gerçekleştirdi. Kaynak Bollywood Hungama'ya verdiği demeçte, gelecek yılın ortasından itibaren Ramayana için takvimlerini geçici olarak kapattılar." dedi.
Film muazzam bir bütçeyle yapıldı ve yakında film bütçesiyle ilgili güncellemeler getireceğiz. Sita için oyuncu seçimi şu anda devam ediyor. Kaynak bize, "Belgeler hâlâ duruyor ve Nitesh Tiwari Ramayana yorumunun son bir anlatımını yaptığında da aynı şeyin yapılması bekleniyor. Bu, Ramayana'nın köklerine sadık kalarak VFX hikayesinde yüksek olacak." dedi.