Ranbir Kapoor Alia Bhatt'ın Hayallerinden Vazgeçmesini İstemiyor

Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt, yakında ilk çocuklarını karşılamaya hazırlar. Yakın tarihli bir röportajda Ranbir, babalığı benimseme konusundaki heyecanını dile getirdi.
'Rockstar' oyuncusu her zaman çocuk istediğini açıkladı, Alia ile tanıştıklarından beri çocuklar hakkında konuşuyorlarmış. Oyuncu ayrıca, hayatta bir sürü çocuk sahibi olmayı ne kadar çaba gerektirirse gerektirsin istediklerini de sözlerine ekledi.
Daha da detaylandırarak, çok mutlu ve çok heyecanlı olduğunu ve çok gergin olduğunu, aynı zamanda dehşete düştüğünü ama aynı zamanda çok minnettar olduğunu da sözlerine ekledi. Oyuncu, Alia'nın bebek sahibi olduktan sonra hayallerinden vazgeçmesini istemediğini paylaştı.
'Sanju' oyuncusu Alia ve kendisinin babalarının uzakta çalıştığı bir dönemde büyüdüklerini ve dolayısıyla büyük ölçüde anneleri tarafından büyütüldüklerini açıkladı.
Oyuncu, Alia'nın bu film endüstrisinde çok meşgul çalışan bir yıldız olduğunu ve bir çocuğu olduğu için hayallerinden vazgeçmesini istemediğini söylemeye devam etti. Bu yüzden, hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarının tadını çıkarabilecekleri dengeli bir yaşam planlamaları gerekiyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?