Ranbir Kapoor Film İçin Yaptığı Vücudundan Bahsediyor

Ranbir Kapoor, Shamshera promosyonları ile başladı ve tanıtım faaliyetleri için bir yerlere gidiyor. Oyuncu, röportajında ​​sadece Shamshera'dan bahsetmiyor, Alia Bhatt ile olan özel hayatı hakkında da konuşuyor. Oyuncu, ilk bebeğini eşi Alia Bhatt ile karşılamaya hazır. İkili bu yıl Nisan ayında dünyaevine girmişti biliyorsunuz ki.
Asıl meseleye gelirsek, şimdiki haberimizde Ranbir'in yeni filmi için büründüğü görünümden bahsedeceğiz.
Ranbir, ''İşte acımasız bir hapishanenin acımasızlığında doğup büyüyen Balli. 1800'lerden kalma. Karan benden iri yapılı bir işçi bedenine sahip olmamı istedi ve ben de onun içine daldım.'' diyor ve bize Shamshera vücudunu sergiliyor.
Ranbir Kapoor ekliyor, ''Bu film fiziksel olarak benim için açık ara en zoruydu çünkü ben zayıf bir adamım. Bu benim doğal yapım. O yüzden kilo vermek benim için kolay. Kas yapmak benim için daha zor.''
Ranbir Kapoor'un kişisel antrenörü Kunal Gir, Shamshera'daki muhteşem dönüşümü için onu sonuna kadar zorladı. Bugün erken saatlerde, ''Ranbir günde beş öğün yemek yiyordu. Yüksek protein ve düşük karbonhidrat diyetindeydi ve haftada beş gün sıkı bir eğitimden geçti! Haftada sadece bir kez hile yemeği yiyordu. Haftada 5 gün antrenman yaptık, her seans bir saat sürdü ve ardından 5 dakikalık hızlı bir yüksek yoğunluklu kardiyo seansı oldu.'' dedi.
Hadi bakalım, göreceğiz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?