Ranbir Kapoor Hayranlarına Teşekkür Ediyor

Ranbir Kapoor, aksiyon filmi Shamshera ile gerçek hayattan daha büyük bir Hint film kahramanı oynuyor. Dört yıldır beyaz perdeye gelen Ranbir aynı zamanda Barfi!, Yeh Jawaani Hai Deewani, Ae Dil Hai Mushkil, Sanju gibi gişe rekorları kıran filmlere imza attığı 15 yıllık şanlı kariyerini de tamamladı üç gün önce. Bu anı kutlamak için Ranbir, Shamshera promosyonları sırasında olağanüstü benzersiz bir şey yaparak hayranlarına teşekkür etmek istedi. Hayranlarının Shamshera'ya sahip olmasını ve filmi onunla kutlamasını istiyor.

Yash Raj Films, hayranlarını içeren birkaç önemli fikri strateji haline getirdi ve bırakılacak ilk fikir, dünya çapındaki tüm hayranlarına Ranbir'e yazma şansı veren 'To RK, With Love'. (Sevgilerle, Ranbir Kapoor'a.) Süperstar sosyal medyada utangaç ve bu yüzden hayranlarının onun dikkatini daha fazla çekmesi zor. Ranbir, Shamshera ile bir istisna yapmak istiyor ve bu yenilikçi sosyal medya planı aracılığıyla hayranları için özel bir şey yapmak istiyor. Hayranlarının kendisine yazdıktan sonra tatlı bir sürprizle karşılaşacağına söz veriyor.
Ranbir, ''Bazen hayranlarımdan çok fazla sevgi ve destek aldığım için kendimi çok suçlu hissediyorum ve buna asla karşılık veremiyorum. Bence YRF pazarlama ekibi, hayranlarımla gerçekten etkileşime geçebileceğim, kendimi açabileceğim, beni gerçekten tanıyabilecekleri ve onları tanıyabileceğim ilginç fikirler buldu. Çünkü nihayetinde her şey onlarla ilgili. Her şey yüzlerine bir gülümseme getirmekle ilgili ve en önemli olan da bu. Bu yüzden bunu yaptığım için gerçekten mutluyum ve umarım kariyerimde bundan çok daha fazlasını yapabilirim!''
Yüksek oktanlı, adrenalin pompalayan şovmen, 1800'lerde Hindistan'ın kalbinde yer alır. 

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?