Ranbir Kapoor Ranbir Kapur'a Karşı!

Ranbir Kapoor, aksiyon filmi Shamshera ile çok büyük bir kahraman oynuyor. Gişe rekorları kıran Sanju'dan dört yıl sonra beyaz perdeye gelen Ranbir, merakla beklenen filmin fragmanı yayınlandığında inanılmaz yoğunluğuyla herkesi büyüledi! Fragman, Ranbir'in bu intikam gösterisinde baba Shamshera ve oğlu Balli'yi oynadığına dair şiddetle korunan bir sırrı ortaya çıkardı. Ranbir ilk kez aynı filmde iki karakteri oynuyor ve buna dair de eğlenceli bir video çekmiş.
Videoda, Ranbir, 'The Other Kapur Show' adlı bir sohbet programına ev sahipliği yapan, yine kendisi tarafından oynanan bir U ile (sanırım yaptığı videonun adı) Ranbir Kapur ile röportaj yapmak için oturuyor. Kapur'un açıkça Ranbir ile bir geçmişi var, çünkü oyunculuk kimlik bilgileri değil soyadı nedeniyle Saawariya'dan reddedildiğini düşünüyor! Röportaj, kelimenin tam anlamıyla düşmanca bir hal alıyor ve Kapur, Ranbir'i kariyer yörüngesinden, aşk hayatından, evliliğinden vb. her şey hakkında sorguya çekiyor. Ranbir Ranbir'e karşı anlayacağınız.
Shamshera'nın hikayesi, bir savaşçı kabilenin acımasız bir otoriter general Shuddh Singh tarafından hapsedildiği, köleleştirildiği ve işkence gördüğü hayali Kaza şehrinde geçiyor. Bu, köle olan bir adamın, lider olan bir kölenin ve ardından kabilesi için bir efsanenin hikayesidir. Kabilesinin özgürlüğü ve haysiyeti için amansızca savaşır. 
Yüksek oktanlı, adrenalin pompalayan film, 1800'lerde Hindistan'ın kalbinde yer alır. Filmde Shamshera'yı oynayan Ranbir Kapoor'un daha önce hiç görülmemiş büyük bir vaadi var. Sanjay Dutt, bu büyük döküm darbesinde Ranbir'in baş düşmanını oynuyor ve Ranbir ile olan hesaplaşması, acımasızca acımasızca birbirlerinin peşinden gidecekleri için dikkat edilmesi gereken bir şey olacak. Malum video:



Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?