Ranveer Singh Shah Rukh Khan'ın Aramasını Nasıl Kaçırdığını Anlatıyor

Ranveer Singh, şu anda Bollywood'daki en başarılı ve yetenekli oyunculardan biri. Sadece bu değil, aynı zamanda şu anda sektördeki en güvenilir yıldızlardan biri. Oyuncu bugün 37. yaş gününü kutluyor ve aynı vesileyle, ilk filmi 'Band Baaja Baaraat'tan sonra Shah Rukh Khan'dan telefon aldığı haberini sizlerle paylaşıyoruz.
Ranveer Singh, Bollywood'daki ilk çıkışını Anushka Sharma'nın karşısında 'Band Baaja Baaraat' ile yaptı. Oyuncu bir kez Simi Garewal'ın programında göründü ve başarılı çıkışından sonra Shah Rukh Khan'ın onu nasıl aradığını açıkladı.
Ranveer Singh, ''Bu olay, Band Baaja Baraat'ın vizyona girmesinden sonraydı. Maneesh ile tanıştım ve 'Bir çağrı aldın mı? Şimdi mutlu musun?' dedi ve ben de 'Neden bahsediyorsun?' dedim, 'Sadece telefonunu kontrol et' dedi. Bu yüzden telefonumu açtım ve bu cevapsız aramaları gördüm ve 'Olamaaz' dedim! Shah Rukh Khan'dı.'' Düşünsenize, telefonunuz bir çalıyor, hattın öbür ucunda kral.
Jayeshbhai Jordaar oyuncusu ayrıca, “Onun (Shah Rukh) çağrısını kaçırdım, hayal edebiliyor musunuz?” dedi. Ayrıca, ''Uzun süre telefonumla birlikte oturdum ve 'İnanılmaz, bu aramayı nasıl kaçırabilirim?' dedim ve tekrar çaldı… 'Merhaba…' dedim. Band Baaja Baraat'ı gördüğünü ve en güzel şeyleri söyledi. Ofiste koşuşturup yumruklarımı sıkıyordum ve 'Aradığına inanamıyorum ve bunu söylediğine inanamıyorum...' dedim."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?