Salman Khan Tercihini İki Filmin Hangisinden Yana Yapacak?

Salman Khan şu anda Farhad Samji filmi Bhaijaan ile meşgul. Haydarabad'da şimdiden büyük bir program yapılmış olsa da, süperstar yakında Mumbai'de bir sonraki programa başlayacak. Filmi Kasım'a kadar halletmeyi ve 30 Aralık'ta ekrana getirmeyi planlıyor. Ve şimdi, sadece Salman'ın bir sonraki filminin sürecinde olduğunu duyduk.
"Bhaijaan'dan sonra, Salman'ın önünde iki konusu daha var ve ikisi de devam filmi. Khan'ın kafası No Entry devam filmi ile Dabangg 4 arasında karıştı.'' dedi.
İlginç bir şekilde, Salman, Bhool Bhulaiyaa 2'nin başarısından sonra, Anees Bazmee ile No Entry devam filmini yapmaya çok hevesli, ancak filmi hala havada tutan bazı yasal sorunlar var. Öte yandan, Tigmanshu Dhulia, Dabangg 4 fikrini kafaya aldı. Yakında Saman'a bir anlatı vermesi bekleniyor ve eğer Salman, Tigmanshu'nun Dabangg 4 yorumunu beğendiyse, dördüncü kez Chulbul Pandey olarak geri dönme şansı yüksek.
"Her iki film de umut verici. Biri onun ikonik Chulbul Pandey'in yerine geçtiğini görecek olsa da, ikincisi çağlar sonra çizgi roman dünyasına dönüşü işaret edecek. Her iki film için de heyecanlı ve Eylül ayına kadar bilinçli bir karar verecek."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?