Samantha Ruth Prabhu Bollywood Çıkışını Ayushmann Khurrana ile Yapacak

Neredeyse bir yıldır, Samantha Ruth Prabhu'nun büyük Bollywood çıkışıyla ilgili spekülasyonlar sürüyor. Hintçe çıkışını The Family Man 2. sezon ile yaparken, aynı zamanda Citadel'in Hint versiyonunda Varun Dhawan ile birlikte rol almak için imza attı. Ancak iş Bollywood'a geldiğinde oyuncu henüz senaryosunu seçmedi ve sonunda ilk projesine karar vermiş gibi görünüyor.
Bir çıkışta yer alan habere göre Samantha Ruth Prabhu, Ayushmann Khurrana'nın karşısında ilgi çekici bir projede rol alacak. Geçtiğimiz 8-9 ay boyunca, aktrise birkaç Hint filmi projesi için teklifte bulunuldu, ancak bu Maddock Films'in senaryosu kendisine gelene kadar hiçbir şey sonuçlanmadı. Gerilim ile birlikte bol mizah ve drama olacak. Evrakların tamamlandığı ve yapımcıların oyuncularla çekim zaman çizelgelerini tartıştıkları bildiriliyor. Yönetmen henüz belirlenmemiş olsa da, yapımcılar projeyi yıl sonuna kadar masaya yatırmayı planlıyorlar.
Bu arada, Samantha Ruth Prabhu, Russo Brothers' Citadel, Kushi ile Vijay Deverakonda ve Yashoda'nın Hintçe versiyonuna da sahip.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?