Sanya Malhotra Kendi Performansını Eleştiriyor

Sanya Malhotra, Dangal'daki performansıyla ün kazandı ve uzun bir yol kat ederek, kendi kendini yetiştirmiş en başarılı aktrislerden biri oldu. Yeteneği onu birkaç hit film çekmeye yönlendirdi ve yine bir sonraki filmde elinden gelenin en iyisini yapmaya hazırlanıyor. Aamir Khan'ın başrol oyuncusu olduğu filmdeki performansıyla herkesi etkilese de birkaç yıl önce oyuncu o filmdeki çalışmalarından memnun olmadığını iddia etmişti.
Dangal, Sanya Malhotra'nın Bollywood'a girmesine yardımcı olan filmdi ve o gerçekten de çalışmasıyla müthiş bir iş çıkardı. Film ona ün kazandırsa da, 2019'da oyuncu oradaki işini sevmediğini iddia etti. Hindustan Times'a konuşan Sanya, "Kendimi çok eleştiririm. Yanlış bir şey yaptığım an kendimi döverim… O yüzden kimseye şans vermem. İşimi sevmiyorum."
''Dangal'daki çalışmamı beğenmedim ve sonra Photograph... Pataakha (2018), 'Tamam, bu oldu' dediğim tek çalışmaydı. Badhaai Ho (2018), işimden hiç memnun değildim. Yani, biri gelip bana bunun doğru olmadığını söylemeden önce, biliyorum. Bunu yapmayı bırakmam gerekiyor çünkü kendime karşı çok sert olabiliyorum." diye ekledi Sanya Malhotra. Kendini eleştirmen güzel Sanyacığım fakat abartmasan mı? Şahsen ben seni seviyorum.
Ayrıca her şeyi yapmak istediğini söyleyen oyuncu, ''Şimdiye kadar ne tür karakterler ya da filmler yapmak istediğimi çözemedim… 10-15 filmden sonra belki neyi seveceğime ya da ne istediğime karar verebilirim. Ama şimdilik herkesle çalışmak istiyorum ve böyle harika yönetmenlerle çalıştığım için mutluyum.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?