Sara Ali Khan Karan Johar'a İşte Bu Yüzden Kızgın!

Kartik Aaryan ve Sara Ali Khan'ın bir zamanlar aşk yaşadığı çok iyi bilinmektedir. Sara, Koffee With Karan'da ilk kez göründüğünde Dhamaka aktörüne olan ilgisini paylaştı. Sonunda Love Aaj Kal 2 için işbirliği yaptılar ve ilişkileri de kısa sürede başladı. İlişkilerini hiçbir zaman açıkça onaylamamış olsalar da, son zamanlarda aynı şeyi yapan ise Karan Johar..

Yakın tarihli bir röportaj sırasında Karan Johar, Koffee With Karan kanepesinden ne kadar çok aşk hikayesinin tezahür ettiğinden bahsetti. Ranbir Kapoor, Alia Bhatt ve Katrina Kaif, Vicky Kaushal'dan örnekler verdi. Ancak dikkat çeken, Sara Ali Khan ve Kartik Aaryan'dan da bahsetmesiydi. Halk bu sözlerle, ikilinin bir zamanlar birlikte olduklarını doğruladığına ikna oldu.
Ama görünüşe göre Sara Ali Khan, Karan Johar'a da aynı sebepten dolayı kızgın. Bollywood Life'a yakın bir kaynak, "Sara, Karan'ın halk içinde kişisel hayatı hakkında konuşmasından pek memnun değil çünkü seyircinin yalnızca kariyer grafiğine odaklanmasını istiyor. Kendine bir iz bırakmak için çok uğraşıyor ve hayatıyla ilgili bu kişisel bilgi, hayranlarının odağını istemediği şekilde değiştirebilir.'' diyor.
Rapor şöyle devam ediyor: ''Sara, Karan'la asla konuşmayacağı ya da çok üzüleceğinden değil ama evet, özel hayatının bir tutamını toplum içine çıkarıyor çünkü kendini işine adamış bir oyuncu o ve insanların sadece filmleri hakkında konuşmasını istiyor.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?