Taapsee Pannu Shah Rukh Khan'ın Yeni Oyuncular İçin Nasıl Bir Ölçüt Olduğundan Bahsediyor

Taapsee Pannu kısa süre önce Shabaash Mithu'da büyük ekranda görüldü. Film sinemalarda gösterilmeye devam ederken, oyuncu şimdiden bir sonraki macerasına hazırlanıyor. Taapsee, Rajkumar Hirani'nin Dunki'sinde Shah Rukh Khan'ın karşısına çıkacak. Son zamanlarda Pinkvilla ile yaptığı bir röportajda Taapsee, gişede yıldızlık, başarı ve başarısızlık hakkında ne düşündüğünü anlattı. Ayrıca Shah Rukh Khan'dan ve her başarının ve kaybın mega yıldız için nasıl olduğundan bahsetti.
Önce Shah Rukh Khan hakkında konuşan Taapsee, SRK'nin kelimenin tam anlamıyla Delhi'den gelen her yeni gelen için tam bir ölçüt olduğunu iddia etti. Oyuncunun başarısı ve şöhreti, yeni gelenlerin elde etmek için çabaladığı ölçütlerdir. ''Ona (Shah Rukh Khan) kendisinin, özellikle Delhi'den gelen her yabancının örnek aldığı kişi veya ölçüt olduğunu söyledim. Ben bir süperstar değilim ama o süperstar. Onun gibi insanlarla ya da onun gibi süper yıldızlarla çalışırken, yıldızlık ya da yıldız kelimesinin anlamının bu olduğunu anladığınızı gerçekten hissetmiyorum. Yaklaşık 4-5 yıldır filmi yayınlanmadı ama onun bir hareketi her yerde bir fırtına yaratıyor. Zaferleri kişisel, kaybı kişisel, işte bu tam bir yıldızlık.''
Daha sonra başarı ve başarısızlık hakkında konuşmaya devam eden Taapsee, aile üyelerinin ona acınası bir kaybeden ve daha da kötü bir kazanan dediğini açıkladı. Ancak oyuncu, profesyonel yaşamında gelişmeyi başardığını ve başarıyı ya da başarısızlığı çok ciddiye almadığını iddia ediyor. Bu evrimi detaylandırarak ekliyor: ''Özellikle bu ülkede birçok başka şey başarı ile geliyor. Başarınızı veya başarısızlıklarınızı çok ciddiye almamayı öğretiyor. İyi bir kaybeden olmadım. Ben hala...Ben çok kötü bir kaybedenim ve muhtemelen aslında daha da kötü bir kazananım. Ama iş hayatında, ne başarıyı ne de başarısızlığı artık çok güçlü bir şekilde almadığım için biraz daha iyi oldum. Beni etkilemiyor gibi değil, hala beni etkiliyor ve biraz rahatsız ediyor ama bununla baş etmede daha iyi oldum." Sen çok başarılısın Taapsee! Kralı örnek almaya devam et.
İş hayatına geri dönersek, Hintli kriketçi Mithali Raj'ın hayatına dayanan Shabaash Mithu sonrası, Taapsee'nin önünde Anurag Kashyap'ın gerilim filmi Do Baara ve ardından Dunki var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?