Tiger Shroff ve Rashmika Mandanna Birlikte Oynayacak

Student of the Year 2'den sonra Tiger Shroff, Karan Johar'ın Dharma Productions ile ikinci kez ekip olmaya hazır. Atletik aktör, eylül ayında katlara çıkan aksiyon dolu bir filmde Dulhania Series şöhreti Shashank Khaitan tarafından yönetilecek. Filmde Pushpa ünlü aktrisi Rashmika Mandanna ile eşleşecek. 
Gelişmeye yakın bir kaynağa göre, Shashank Khaitan filminin adı Screw Dheela. Bollywood Hungama'ya bir kaynak, "Adı, filmdeki Tiger Shroff'un karakterinin özelliklerinden türetilmiştir. Bu tuhaf bir karakter ve bu nedenle filmin tuhaf bir başlığı var.'' diyor.
Film, Avrupa'da başlaması beklenen ilk programla Hindistan'da ve yurtdışında çekilecek. Hem Tiger hem de Rashmika bu programın bir parçası olacak. Kaynak bize ayrıca, "Bu, değirmen aksiyonerlerinden biri değil ama aynı zamanda güçlü bir hikayesi var ve Tiger'ın daha önce keşfetmediği bir şey. Film 2023'ün ortalarında vizyona girecek." dedi. Ben Tiger'ın filmlerini izlemem, o yüzden merak etmiyorum. Ama elbet aranızda sevenleri vardır.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?