Uçak Kazası Yetmedi Bir De Zero Film Setinde Hayatını Kaybetti

Ünlülerin ölüm aldatmacalarının bir orman yangını gibi yayıldığı ve insanlar arasında panik yarattığı birçok örnek oldu. Fransa merkezli bir haber, Shah Rukh Khan'ın bir uçak kazasında 7 kişiyle birlikte öldüğünü iddia ettiğinde de benzer bir şey oldu. Aynı zamanda bu da yetmedi, Zero'nun setlerinde bir kaza olduğu haberleri geldi. Hepimiz SRK'nin ne kadar esprili olabildiğini biliyoruz ve panik halindeyken süperstar komik bir şekilde açıklama yaptı. Şey gibi: Antalya'ya gitmişim...Antalya'ya nasıl gitmişim ya? Ölmüşüm haberim yok?
Haber kanalı, haberlerinde soruşturma gibi kelimeler kullanarak uçak ve kazaya neyin sebep olduğu konusunda çok net bir rapor verdi. Makale çok gerçek görünüyordu ve herkes oyuncu ve ekibiyle aynı şeyi sormaya başladı.
Yukarıda bahsedilen makale El Pais TV'den alıdı ve haberde şöyle bir 'son dakika haberi' vardı: ''Hintli sinema oyuncusu, yapımcı ve televizyon sunucusu Shah Rukh Khan, yedi kişiyle birlikte seyahat ettiği jetin kaza yapmasıyla öldü. Bunun, fırtınalı havalardan kaynaklandığına inanılıyor. Kişisel asistanı ve diğerleri ile bir Gulfstream G550 jetiyle bir toplantı için Paris'e seyahat ediyordu. Shah Rukh Khan'ın ölümü dünya çapında Hint diasporasını hayrete düşürdü." Estağfurullah.
Haber viral hale geldikten kısa bir süre sonra Shah Rukh Khan, Zero setindeki ölüm aldatmacasına ve kaza raporlarına en komik şekilde cevap vermeye karar verdi. Kral Khan, Twitter hesabından "TGIF! Bir uçak kazası, setlerde ölümcül kaza ve bir başka Imtiaz Ali filmi başlığına rağmen haftayı atlattı!'' yazdı.
Mumbai Polisi Müşterek Komiseri Deven Bharti bile söylenti hakkında konuşmak için Khan'ın yönetimiyle temasa geçti ve süperstarın ölümüyle ilgili haberlerin doğru olmadığı konusunda bilgilendirildi.
Bu arada Shah Rukh Khan'a yakın bir kaynak Mumbai Mirror'a şunları söyledi: ''Bu, Shah Rukh Khan'ın bir ölüm aldatmacasının sonunda olduğu ilk sefer değil. Ancak bu sefer, haber Mumbai'nin en iyi polislerinden oluşan bir WhatsApp grubuna ulaştığından beri durumun ciddiyeti daha da kötüydü. Meşru Fransız ve Hint web siteleri tarafından çoktan ele geçirilmişti. SRK'nın ekibi bütün gün arama yapmak zorunda kaldı."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?