Umarız İkilinin Filmi Çakışmaz

Özellikle pandemiden sonra iki büyük Bollywood filminin aynı tarihte vizyona girmesi yaygın bir durum çünkü birkaç film neredeyse iki yıl ertelenmek zorunda kaldı. Bununla birlikte, bu vakaların bazılarında, her iki filmin de acı çekmesiyle bir gişe çatışması sona erer, ancak bunun da birkaç istisnası var elbette. Hayranların en sevdiği çiftimiz Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor'un yakında aynı gün filmlerinin vizyona gireceğini ve kimin kazanacağını gösteren yakın tarihli bir rapordan bahsediyoruz.
Şimdi, Bollywood Life'ın yakın tarihli bir raporuna göre, Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor, her iki filminin de Şubat 2023'te aynı tarihte vizyona girmesi beklendiği için yakında gişede karşı karşıya gelecekler.
Gelişmeye yakın bir kaynak, yayına Luv Ranjan'ın Ranbir Kapoor ve Shraddha Kapoor'un başrollerde yer aldığı romantik komedisinin büyük olasılıkla Karan Johar'ın Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani için önceden belirlenmiş olan çıkış tarihi olan 10 Şubat 2023'te vizyona gireceğini söyledi. Ancak yayınlanan son haberlere göre, bu durumdan yırttılar. Karan'ın filmi bir süre daha ertelendi. Umarız çakışmazlar.