Aamir Khan İlk Başta Senaryoyu Okumamış Bile!

Laal Singh Chaddha'nın piyasaya sürülmesine sadece birkaç gün kaldı ve promosyonlar tüm hızıyla devam ediyor. Aamir Khan ve ekibi, filmin vizyona girmesiyle ilgili farkındalık yaratmakla meşguller ve LSC'nin yapımının ardındaki bazı bilinmeyen şeyleri duymaya başlıyoruz. En son açıklama aktör-yazar Atul Kulkarni'den geliyor.
Geçtiğimiz günlerde Hindustan Times'a konuşan Atul Kulkarni, Laal Singh Chaddha'nın arkasındaki sürecin 2008'de birdenbire başladığını ve senaryoyu 14-15 gün içinde tamamladığını paylaştı. Daha sonra okumak için Aamir Khan'a gitti ama o pek ilgilenmedi. ''İlk iki yıl, Aamir senaryoyu okumadı. Görüşmediğimizden ya da görüşmediğimizden değil. Her zaman, 'evet bir okuma yapacağız' derdi." dedi.
Atul sözlerine şöyle devam etti: ''Birkaç yıl sonra ne zaman okuyacağız diye sordum. Sonra bir şey itiraf edeyim dedi. Sen bir yazar değilsin ve bana 15 günde bir Forrest Gump uyarlaması yazdığını söylüyorsun. Yakın arkadaşımsın ve çok kötü yazdığını söyleyerek seni hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum ded. Bu yüzden senaryoyu dinlemiyordu aslında.'' Ama ne kadar pişman olmuş olacak ki çok şükür birkaç güne yayında :)

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?