Akshay Kumar ve Parineeti Chopra Bir Filmde Bir Araya Mı Geliyor?

Son zamanlarda, Akshay Kumar'ın Londra ve Yorkshire şehirlerinden görüntüleri sızdırıldığında sosyal medya çalkalandı. Filme yakın bir kaynak, Akshay Kumar'ın gerçek hayattaki bir kahraman olan Jaswant Gill'e ve bir kömür madenindeki kurtarma operasyonundaki cesaretine dayanarak Pooja Entertainments için çekim yapacağını doğrulamıştı. Şimdi, Parineeti Chopra'nın süperstarın karşısında kadın başrolü oynamak için iple çekildiğini öğrendik.

Akshay Kumar'la birlikte bir fotoğrafını sosyal medyaya yükleyerek "Geri döndük mü? Bu sefer Kesari ikilisi York'ta çekim yapıyor olabilir ama kahkahalar, şakalar, oyunlar ve Pencapça gupshup aynı?" yazdı. Söylemeye gerek yok, ikili York'ta birlikte süper havalı görünüyorlar. Film, kömür madeninde mahsur kalan madencileri kurtaran baş maden mühendisi Jaswant Gill'in hikayesi. Bu ikilinin uzun bir aradan sonra bir araya geldiğini görmekten heyecan duyuyoruz.
İlginçtir ki, Akshay ve Parineeti, 2019 yılında vizyona giren Kesari'nin ardından beyaz perdede birlikte görülecek. Ayrıca, Akshay Kumar'ın filmden görünüşü ortaya çıktığından beri sosyal medyada gündem oldu. Proje, daha önce Rustom'da Akshay'ı yöneten Tinu Suresh Desai tarafından yönetiliyor ve prodüksiyon Pooja Entertainment. Prodüksiyon şirketinin çekim için 100 dönümden fazla alanı kapattığını duyduk ve film, İngiltere'de şimdiye kadar çekilmiş, ölçek açısından en büyük Hint filmi olarak lanse edildi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?