Ali Fazal ve Richa Chadha Evleniyor!

Raporlar, Richa Chadha ve Ali Fazal'ın yakında evleneceğine dair haberlerle dolup taşıyor. Nisan 2020'de nikah masasına oturacak olan çift, Covid pandemisi nedeniyle kutlamalarını ertelemek zorunda kaldı, nihayet bir düğün tarihi belirledi ve düğün önümüzdeki ay, Eylül 2022'de olacak. Henüz resmi bir açıklama olmadığını da belirtelim.
Richa Chadha ve Ali Fazal, neredeyse on yıldır çıkıyorlar. Çiftin uzun süredir birlikte olduğu söylense de, 2019'a kadar herhangi bir açıklama yapmadılar. Ancak o zamandan beri ilişkileri sosyal medya birbirlerine olan sevgilerini gösteren paylaşımlarla dolu. Yaklaşan düğünlerinin söylentileri doğru olsa da, detaylar henüz açıklanmadı.
Düğün kutlamalarına gelince, biri Mumbai'de diğeri Delhi'de olmak üzere iki düğüne ev sahipliği yapacakları bildirildi. Ancak yakın zamanda tarih ve kutlamalarla ilgili resmi bir açıklamanın yapılması bekleniyor. Richa Chadha daha önce Mashable India ile yaptığı bir röportajda, Nisan 2020 düğünleri için yer ayırttıklarını ve tüm düzenlemeleri yaptıklarını ancak karantina nedeniyle her şeyi iptal etmek zorunda kaldıklarını açıklamıştı.
İki oyuncu, 2012 yılında Fukrey'in setlerinde tanışmış ve aşık olmuşlardı. Ayrıca 2017'de vizyona giren Fukrey Returns olarak devamını da yaptılar. Ve şimdi, filmin yapım aşamasında olduğu söylendiği için Fukrey 3 ile de geri dönmeleri bekleniyor. Bunun yanı sıra Ali Fazal, Mirzapur'un yeni sezonu için çekimler de dahil olmak üzere iş taahhütlerine başladı, Richa Chadha'nın ise OTT yapımı Heeramandi için Goliyon Ki Raas Leela Ram Leela yönetmeni Sanjay Leela Bhansali ile yeniden bir araya gelmesi bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?