Aryan Khan Senaryo Mu Yazmaya Başladı?

Kızı Suhana Khan onun izlerini takip etmeye hevesliyken, oğlu Aryan Khan, süperstar Shah Rukh Khan'ın aksine oyunculukla asla ilgilenmediğini her zaman savundu. Yıldız çocuk her zaman kamera arkasına geçmeye hevesliydi ve son raporlara inanılırsa, Aryan ilk projesini çoktan başlattı. Yıldız çocuk, Netflix filmi The Archies ile oyunculuk çıkışını yapan kız kardeşi gibi bir web programının yazarı olarak ilk çıkışını yapmak istiyor.
Peeping Moon raporuna göre Aryan Khan yazar olarak ilk çıkışını yapacak. Yıldız bir Tinsel kasabası komedisi yazacak ve şimdiden üzerinde çalışmaya başladı. Raporda bir kaynaktan alıntı yapıldı, "Aryan bu Tinseltown eleştirisi üzerinde kendi başına çalışıyor ve dizinin başında yer alacak, ancak ille de yönetmeyebilir. Mumbai film endüstrisinde geçen komik, dokunaklı ve sürükleyici bir hikaye bu. Yıldız bir çocuk olan Aryan, film endüstrisinin nasıl işlediğinin tüm ayrıntılarının farkında ve bir senaryo yazdı denebilir.''
Projeden bahsetmişken, raporlara göre, gerçek yaşam deneyimlerinden esinlenilmiş olsa da, oyuncuların günlük yaşam tarzlarını ve onunla birlikte gelen duygusal, sanatsal zorlukları yansıtacak kurgusal bir hikaye. Önümüzdeki 2-3 ay içinde senaryoyu bitirmesi bekleniyor. Bu haberlere inanılırsa, prodüksiyonun 2023'ün ilk çeyreğinde bir yerlerde başlaması bekleniyor. Şu anda sadece filmin senaryosunu yazıyor olsa da, yayın platformu da dahil olmak üzere diğer ayrıntılar henüz pek belirlenmedi. Ayrıca Aryan'ın yönetmenin saltanatını devralmadan önce film yapım sürecini anlamak ve yardımcı olmak için biraz daha zaman ayırması bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?