Boykot Olaylarına Kareena Kapoor Khan Da Sessiz Kalmadı

Aamir Khan ve Kareena Kapoor Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Laal Singh Chaddha şu anda vizyona girmeye hazırlanıyor ve hayranlar filmin vizyona girmesi konusunda çok heyecanlılar. Ancak bazı kesimlerden de boykot çağrısı geliyor. Aamir'in sosyal medyadaki boykot meselesine verdiği yanıtın ardından Kareena da konuştu.
India Today'e konuşan Kareena, "Elbette bu tarz şeyler olacaktır, çünkü erişilebilirlik bugün var. Bugün herkesin bir sesi var. Farklı platformlar var. Herkesin bir görüşü var. Yani şimdi, eğer bu orada olacaksa, o zaman bazı şeyleri görmezden gelmeyi öğrenmelisiniz. Aksi takdirde, hayatınızı yaşamak imkansız hale gelecektir. Bu yüzden bunların hiçbirini ciddiye almıyorum. Ne yayınlamak istersem onu ​​yayınlıyorum.'' diyor.
'''Bu bir film ve vizyona girecek ve herkesin kendi fikri olacak' diye düşünüyorum. İşte bu kadar. Eğer iyi bir filmse, hemen hemen her şeyi aşacağına inanıyorum, tepkiler de iyi olacaktır. İyi filmlerin her şeyi aşacağını düşünüyorum.'' diye ekledi. Bence gayet az ve öz konuşmuş. Gişede belli olur her şey.
Biliyorsunuz ki daha önce Aamir Khan da bu konuda yorumlarını paylaşmıştı. Kim ne derse desin başarı elbet kendini gösterecektir!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?