Darlings Hakkında Başrolün Kendisinden Yorumlar Harika

Tiyatrolar şu sıralar Laal Singh Chaddha ve Raksha Bandhan gibi filmler hakkında haberler yaparken, doğrudan OTT sürümü olan Alia Bhatt'ın başrol oyuncusu olduğu Darlings seyirciyi konuşturdu. Netflix kara komedisi oldukça dikkat çekmiş gibi görünüyor ve son güncelleme, açılış haftasında 10 milyondan fazla saat boyunca sadece Netflix'te izlenmiş olması. Aslında Darlings, 10 milyondan fazla izleme saatiyle İngilizce olmayan orijinal bir Hint filmi için şimdiye kadarki en yüksek küresel açılışa sahip. Ben beğendim filmi fakat kötü karakter Müslüman olmak zorunda mıydı? Yorum yok.
Red Chillies Entertainment ve Eternal Sunshines' yapımı film şu anda dünya çapında 16 ülkede ilk 10'da trend oluyor. Film vizyona girdiğinden beri Amerika, Afrika ve Asya'da BAE, Singapur, Malezya, Kenya ve Trinidad ve Tobago dahil olmak üzere 16 ülkede en iyi 10 film listesinde trend oldu.
Darlings'in Netflix'te gördüğü sevgiden bahseden Alia Bhatt, "Darlings benim için her zaman benzersiz ve özel bir film oldu ve senaryoyu okur okumaz, sadece bir oyuncu olarak değil, her anlamda dahil olmak istediğimi biliyordum. İlk yapımıma verilen karşı konulmaz derecede iyi tepki beni çok mutlu ediyor ve bu filmin sergilemeye devam edeceği harikaları izlemek için sabırsızlanıyorum. Filmin Netflix ile küresel bir izleyici kitlesine sahip olduğunu görmek ve sadece açılış haftasında dünya çapında 16 ülkede ilk 10'da yer alması inanılmaz!''
Yönetmen Jasmeet K Reen, ''Sevgi emeğimizi görmek, Darlings'in dünyanın dört bir yanındaki izleyiciler tarafından çok iyi karşılanması gerçekten iç ısıtıyor. Bir film yapımcısı olarak, Darlings'in dünyanın dört bir yanındaki izleyiciler tarafından bir düğmeye tıklayarak izlenebilecek ve sevilebilecek bir platforma sahip olduğunu ve Netflix'te henüz açılış haftasında dünya çapında trend olmanın gerçeküstü olduğunu görmek harika! Bu hikayenin dünya çapındaki izleyicilerde yankı bulduğunu görmek gerçekten harika ve tatmin edici bir duygu ve önümüzdeki günlerde onu daha fazla insanın izleyeceğini görmek için sabırsızlanıyorum!''
Gauri Khan, Alia Bhatt ve Gaurav Verma'nın yapımcılığını üstlendiği Darlings, Jasmeet K Reen tarafından yönetilen ve başrollerde Alia Bhatt, Shefali Shah, Vijay Varma ve Roshan Mathew'in oynadığı bir kara komedi. Filme dair yorumlarınızı yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?