Gişedeki Filmlerin Başarısızlığı Yüzünden Aamir Khan Stresli

Koffee With Karan 7. Sezon'un beşinci bölümü, Laal Singh Chaddha'nın yıldızları Aamir Khan ve Kareena Kapoor Khan'ın kanepeye oturduğunu gördü. Hint film endüstrisinin gişedeki son başarısı ve bazı filmlerin ne kadar kötü performans gösterdiği de dahil olmak üzere çeşitli konulara değindiler. Konuşma sırasında Karan Johar, Aamir Khan'a yaklaşmakta olan filmi hakkında sorular sordu ve oyuncu da sonuçlar konusunda stresli olup olmadığı hakkında konuştu.
Karan Johar ona, "Stresli misin?" diye sordu. Aamir, "Elbette stresliyim, bunlar nasıl sorular dostum?" yanıtını verdi. Kareena, Aamir'in cevabını duyunca şaşırdı ve "Öyle mi? Ama kendinden çok eminsin?'' dedi. Aamir de, ''İyi bir film yaptığımız için heyecanlıyız, ama beğenilmezse gönlümüz kırılır.'' dedi. Haklısın tabii Aamirciğim. Ama sen yaparsın da beğenilmez mi?
Karan Johar daha sonra Hint filmlerinin gişedeki düşük performansından bahsetti ve Aamir'e izleyicinin içerik tüketme biçiminde bir değişiklik olup olmadığını sordu. Karan ayrıca, seyircinin zihniyetini de değiştiren Dil Chahta Hai, Lagaan, Rang De Basanti ve Taare Zameen Par gibi filmlerden Aamir'in nasıl sorumlu olduğuna dair şaka yaptı. Aamir, "Hayır, hayır yanılıyorsun, bunlar kalplerin, duygunun olduğu ve insanların onlarla bağ kurduğu filmler. Taare Zameen Par, Rang De Basanti duygusal filmler. Aksiyon filmleri yapın demiyorum, insanları ilgilendiren konuları alın. Yanlış bir şey yaptığımızı söylemiyorum ve her film yapımcısının özgürlüğü var ama Hindistan'ın büyük kısmının ilgilenmediği bir şey seçtiğinizde, kötü bir şeyle başlıyorsunuz." dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?