İlk Tercih Kareena Kapoor Khan Bile Değilmiş!

Laal Singh Chaddha'nın vizyona girmesine az kaldı. Uzun süredir yapım aşamasında olan film, başrol oyuncusu Aamir Khan'ı karşımıza çıkarmak üzere! Bu arada aktör, LSC'nin başrol oyuncusu Kareena Kapoor Khan ile Koffee With Karan'daki görünümüyle herkesi sevindirdi. Ancak aktör, Bebo'nun aslında ilk tercih olmadığını söyledi. Halk da bu 'diğer' kadın oyuncunun Manushi Chillar'dan başkası olmadığını düşünüyor.
En son Koffee With Karan 7. sezon bölümü normal zamanından daha erken yayınlandı ve programda Aamir Khan, Kareena Kapoor Khan'ın Laal Singh Chaddha'da Rupa'yı oynamak için ilk tercih olmadığından bahsetti. İlk tercihin bir reklam oyuncusu olduğu düşünülüyor. Şimdi, bir Reddit kullanıcısı ilk tercihin Manushi Chillar olduğunu ve Khan'ın bahsettiği reklamın Malabar Gold için olduğunu düşünüyor.
Koffee With Karan bölümünde Karan Johar, Aamir Khan'ı Kareena Kapoor Khan'ın Laal Singh Chaddha için ilk tercih olmadığı konusunda sorguladı. Buna Dangal yıldızı, ''Hayır çünkü aslında belli bir yaş grubunu düşünüyorduk. Her iki karakterin de 18 ila 50 yıllık bir yaşam yolculuğu var. Başlangıçta, yaşlanma ne kadar az olursa o kadar iyi diye düşündük. Yani sadece ben yaşlanmalıyım. 25 (yıl) yaş grubuna bakıyorduk. Böylece oyuncu daha genç ve daha yaşlı görünebilirdi.''
Aamir sözlerine şöyle devam etti: ''Katılım yönetmeni yeni başlayan bir aktrisden bahsetti. Bize videosunu gösterdi. O reklamda Kareena da vardı. Bir başkası için videoya bakıyorduk. Advait (Advait Chandan) ve ben izliyorduk ve o kız da çok iyiydi; ama Kareena'yı orada gördüğümüzde, Kareena'da kaybolduk. İkimiz de birbirimize baktık ve Kareena dedik. İlk başta onu düşünmedik çünkü 25 yaşında birini seçmeyi düşündük. O 25'te sıkışıp kalmıştık, bu aptalca bir şeydi. Bu rolde Kareena'dan başka birini hayal edemiyorum." Ben de öyle! İyi ki Kareena ablam oldu. Rancho-Piya'yı hatırlatır belki.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?