Kadro Tamamen Farklı Olabilirmiş!

Aamir Khan ve Kareena Kapoor Khan'ın başrollerini paylaştığı Laal Singh Chaddha oldukça iyi sayıda eleştiri alıyor. Sosyal medyada trend olan #BoycottLaalSinghChaddha ile geçen zorlu bir haftanın ardından, film nihayet hayranlardan olumlu tepkiler alıyor. Advait Chandan yönetmenliğindeki film, özellikle Shah Rukh Khan'ın oynadığı rol için manşetlerde bulunuyor.
Aamir, filmi yeniden çekme haklarını elde etmenin kendisi ve ekibi için ne kadar zor olduğunu defalarca ortaya koydu. Geçenlerde Koffee With Karan 7. sezonun bir bölümünde Aamir, bu filmin taslağını çıkarmalarının yedi yıl sürdüğünü ve Atul Kulkarni'nin filmin senaryosunu iki haftada yazdığını açıkladı. Bundan bahsetmişken, ilk önce Hintçe yeniden çevrimi teklif edilen kişinin Shah Rukh olduğunu biliyor muydunuz?
Öyleymiş meğer...Forrest Gump'ın Hintçe yeniden çevrimi için ilk teklif giden kişi Shah Rukh Khan'dı. 
Daha kesin olmak gerekirse, Forrest Gump'ın Hintçe yeniden çevriminde başrol teklif edilen ilk kişi aslında Anil Kapoor'du. Ancak oyuncu, Kundan Shah ile yaratıcı farklılıkları nedeniyle filmden ayrıldı ve Shah Rukh Khan bu şekilde başrol için ipe çekildi. Ancak yapım sorunları nedeniyle film rafa kaldırıldı ve bu büyük hayal gerçekleşmedi. Film Aamirciğime nasipmiş diyorum ve son noktayı koyuyorum!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?