Laal Singh Chaddha Boykot Ediliyor!

Aamir Khan, filmi Laal Singh Chaddha'nın tanıtımlarına başladı ve medyaya film ve diğer şeyler hakkında konuşuyor. Yakın tarihli bir medya etkileşiminde süperstar, sosyal medyada gerçekleşen #BoycottLaalSinghChaddha kampanyasıyla ilgili sessizliğini bozdu.
Bu filme yönelik bu olumsuz kampanya hakkında yorum yapması istendiğinde, Aamir Khan, ''Bu beni üzüyor. Ayrıca, bunu söyleyen bazı insanların kalplerinde Hindistan'ı sevmeyen biri olduğuma inanmalarına üzülüyorum. Kalplerinde buna inanıyorlar ama doğru değil. Bazı insanların böyle hissetmesi çok üzücü. Olay bundan ibaret değil." diyor.
Ardından, ''Lütfen filmimi boykot etmeyin, lütfen izleyin.'' dedi. 
Aamir Khan, 2014 yılında gişe rekorları kıran PK filmi (2014) dini duyguları incitmekle suçlandıktan sonra hedef haline geldi. Daha sonra 2015 yılında bir televizyon programında eski karısı Kiran Rao'nun ülkedeki bazı rahatsız edici olaylar nedeniyle Hindistan'dan ayrılmak istediğini söylediğinde bu gerginlik en üst noktaya geldi. Aamir Khan bu açıklamadan hemen sonra Kiran'ın bunu söylemesinin yanlış bir şey olduğunu söylese de, ağır bir şekilde alaya alındı. Hatta bu alaya alan kişiler, Dangal (2016) adlı filmine zarar vermeye çalıştı ancak Hint sinemasının en büyük gişe rekorları kıran filmi olduğu ve olmaya devam ettiği için başarısız oldu.
Bu, filmleri hedef alma olayları Haziran 2020'de Sushant Singh Rajput'un vefatından sonra yenidenalevlendi.  Tüm Bollywood hedef alındı ​​ve Aamir Khan da bunun yükünü çekti. Aamir'e atfedilen birkaç sahte alıntı da sosyal medyada paylaşıldı. Laal Singh Chaddha'nın yayınlanmasına iki haftadan az bir süre kalmışken, kampanya daha da alevlendi. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?