Shah Rukh Khan'ın Sözleri Vijay Deverakonda' nın Hayatını Değiştirdi

Vijay Deverakonda, Shah Rukh Khan'ın kendisini 'Son Süperstar' olarak ilan etmesinin hayatını nasıl değiştirdiğini açıkladı.

Hint sinemasının yükselen yıldızı Vijay Deverakonda’ nın, son zamanlarda neredeyse bütün manşetlerde yer aldığı için fazla tanıtmaya gerek yok, büyük bir ilham kaynağına sahip olduğu herkes tarafından biliniyor. Hyderabad’lı bu orta sınıf çocuğu, Bollywood’ un kralı Shah Rukh Khan sayesinde büyük bir yıldız olmayı hayal etti.

GQ ile yaptığı bir röportajında Vijay Deverakonda Shah Rukh Khan’ın bir röportajında kendisini “son süperstar” olarak ilan etmesinin hayatını nasıl değiştirdiğini itiraf etti. “Shah Rukh Khan’ ın başarısının beni ne kadar kışkırttığını anlatamam. O bana bir şeyi açıkça gösterdi: O yapabildiyse ben neden yapmayayım? Hayatınızda referans alabileceğiniz yalnızca tek bir başarılı insana ihtiyacınız var.” şeklinde konuştu. Aktör ayrıca oyuncu olmayı yalnızca tutkusu olduğu için değil oyunculuğun ışıltısı ve gösterişi için de seçtiğini kabul etti. “Yalnızca oyunculuk yapmaktan zevk aldığım için oyuncu olmadım. Oyuncu oldum çünkü aynı zamanda iyi para kazandırıyor. Parayı, rahatlığı ve saygıyı istiyordum.”

Büyük bir yıldız olmak isteyen her oyuncu gibi Vijay Deverakonda da kariyerine yan rollerde yer alarak başladı. Daha sonra Pelli Choopulu filmi ile çıkış yaptı.  Kısa süre sonra ise gişe rekorları kıran Arjun Reddy filmini yaptı ve o zamandan beri hiçbir şey onu durduramadı.

Vijay Deverakonda şu anda Ananya Panday ile birlikte başrolde yer aldığı ilk pan-Hint filmi olan Liger'in vizyona girmesini bekliyor. Bu film aynı zamanda ünlü oyuncunun Bollywood'daki ilk çıkışı olacak. Filmde Vijay kekeme sorunu olan bir MMA sanatçısı, Ananya ise  onun sevgilisi rolünde yer alacak. Yapımcılığını Karan Johar’ ın yaptığı ve Puri Jagannadh’ ın yönettiği filmde Ramya Krishnan, Ronit Roy, Vishu Reddy, Ali, Makarand Deshpande, Getup Srinu ve özel bir rolle Mike Tyson gibi isimlerin kilit rolleri yer alıyor.


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?