Sen Shah Rukh Khan Değilsin Kendine Gel

Bollywood oyuncusu Vijay Varma, Netflix'in son çıkardığı Darlings'in ihtişamının tadını çıkarıyor. Film eleştiriler alırken, oyuncu hafıza şeridine iniyor ve birisinin kendisine "Sen Shah Rukh Khan değilsin" dediği bir zamanı hatırlıyor.
Darlings, Jasmeet K Reen tarafından yönetilirken, Alia Bhatt'ın Eternal Sunshine Productions ve Shah Rukh Khan'ın Red Chillies Entertainment tarafından üretildi. Indian Express ile yaptığı bir sohbette Vijay Varma, birisinin onun SRK olmadığını söylediği ancak şimdi süperstar tarafından üretilen bir filmde rol aldığını söylediğinde zor günlerini hatırladı.
Varma, ''On yıl önce buraya gelen mazlum bu kişi (kendisinden bahsediyor), şu anda fark edildiğini hissediyor. Neredeyse tüm ailemi parçalamak pahasına birkaç sıçrama ve risk aldım. Evden kaçtım. Bunu nasıl başaracağımdan korktular, Mumbai'ye gidip 'herhangi biri' olmak kolay değil. Bana 'sen Shah Rukh Khan değilsin' dendi, ama şimdi Shah Rukh Khan, filmi için beni işe aldı. Artık küçük bir işim olduğu için daha önce yaptığım şeyi tekrarlama lüksüm yok. Yani senaryoyu seçerken kriterlerden biri bu oluyor. Diğeri filmde ne yaptığımı anlamak ve üçüncüsü ve en önemlisi de filmin ne yaptığı, ne söylediği ve ne kadar iyi söylediği.'' diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?