Shah Rukh Khan'ın Elvis Presley Olmadığı Kalmıştı!

Aamir Khan'ın merakla beklenen filmi Laal Singh Chaddha, iki gün sonra 11 Ağustos'ta vizyona girecek. Filmdeki sürpriz unsurlardan biri Shah Rukh Khan'ın küçük bir rolü. 2020'den beri süperstarın filmde küçük bir rol oynadığı bildiriliyor. Batılı bir gazeteciyle yakın zamanda yaptığı bir röportajda, Aamir Khan konu hakkında konuştu ve Shah Rukh Khan'ın Laal Singh Chaddha'daki varlığı hakkında bazı alıntılar yaptı.
Shah Rukh Khan'ı ekibe nasıl almayı başardığı sorulduğunda, Aamir Khan, ''Shah Rukh bir arkadaşım. Ona Elvis Presley'in Amerika'da temsil ettiğini temsil edebilecek birine ihtiyacım olduğunu söyledim. Hindistan'ın en büyük ikonik yıldızına ihtiyacım var, bu yüzden sana geliyorum' dedim. Gerçekten çok tatlıydı ve 'Tamam' dedi."
Aamir Khan'ın bu açıklaması, SRK'nin filmdeki varlığıyla ilgili merakı daha da artırdı. Laal Singh Chaddha, 1994 yapımı Forrest Gump filminin resmi yeniden çevrimi biliyorsunuz ki. Orijinal filmde, Forrest'in annesi, birkaç turistin uğrak yeri olan bir pansiyon işletirken gösteriliyor. Evlerinde kalan turistlerden biri de Elvis Presley. İlginç bir şekilde Forrest Gump, Elvis'in bu dans hareketi fikrini genç Forrest'ten aldığını gösteriyor!
Şimdi, Shah Rukh Khan'ın Laal Singh Chaddha'daki rolü ve baş kahramanın onu herhangi bir şekilde etkileyip etkilemediği merak konusu. Ancak bununla ilgili bir doğrulama yok ve bu, film 11 Ağustos'ta vizyona girdiğinde ortaya çıkacak. Ben çok umutlu değilim ama eğer filmde SRK varsa kuşkusuz süper olur!