Shahid Kapoor Evleneceğini Herkesten Önce Eski Sevgilisiyle Paylaşmış

Bollywood ilişkileri ve ayrılıklar pek çok kez manşet oldu. Aktörler ve aktrisler genellikle birbirleriyle çıkar ve evlenirler, ancak bazen ilişki yürümez ve samimi bir şekilde ayrılırlar. Örnek bir çift Shahid Kapoor ve Kareena Kapoor Khan. Çift, yıllar önce ayrıldı ve başka insanlarla mutlu bir evlilikleri var ama aynı zamanda birbirleriyle büyük dostluk paylaşıyorlar. Aslında, Udta Punjab oyuncusu, medyayı bilgilendirmeden önce, Mira Kapoor ile olacak evliliğini ilk Kareena Kapoor ile paylaşmış.
O günlerde Shahid Kapoor evlenirken, medyayı bilgilendirmeden önce Kareena Kapoor Khan'ı bilgilendirdi. Miss Malini ile yaptığı bir röportajda, Kareena, duruma dair düşüncelerini paylaştı.
''İkimiz de bir Femina etkinliğinde performans sergiliyorduk. Biraz sohbet ettik. Bu yüzden medyaya söylemeden önce bana evleneceğini söyledi. Onun için çok mutluyum. Profesyonel olarak çok iyi gidiyor… Haider'i henüz görmedim ama ablam gördü ve çok sevdi. Ve evliliğin havalı olduğuna kefil olabilirim. Sadece ona iyi dileklerde bulunmak istiyorum." diye anlık yorumlarını paylaştı. Medenilik diyelim...Her şey olacağına da vardı zaten.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?