Shahid Kapoor ve Kriti Sanon İlk Defa Bir Araya Mı Gelecek?

Dinesh Vijan, Stree, Bhediya ve Roohi ile doğaüstü bir evren kurmakla meşgulken, yapımcının elinde başka ilginç bir konsept var. Duyduğumuza göre, daha sonra bir robot film üzerinde çalışacak, ancak filmde romantik komedi unsurları da olacak. Dahası şu ki Shahid Kapoor ve Kriti Sanon'u bir araya getirecek.
Peeping Moon'daki son haberlere göre, film Hint kültürü ve geleneğinin arka planında kurulacak. Bu raporlarda bir kaynak, ''Shahid Kapoor ve Kriti Sanon'un filmi bir robot romantik komedisi. Bir adam ve bir makine arasındaki romantizmin ilginç Hint yorumu, Hollywood'da birçok kez keşfedilen, ancak Hint sinemasında nadir görülen bir şey. Bu filmde Shahid robotik bir adamı oynuyor, Kriti ise bir robot olarak görülecek.'' Sabır çekelim mi hep beraber?
Kaynak ayrıca yapımcıların 2014 Hollywood filmi Ex Machina and Life Ok bilimkurgu draması Bahu Hamari Rajinikanth arasında bir geçiş gibi göstermeye istekli olduklarını da ortaya koydu. Kaynak, ''Tipik Hint bağlamında anlatılan bir Hollywood konsepti ve izleyicilere bir sürü dram ve tuhaflıkla dolu benzersiz ve baştan çıkarıcı bir deneyim vaat ediyor.'' dedi.
Filmin, geçmişte Tammannaah Bhatia'nın başrolde yer aldığı yakında çıkacak olan Madhur Bhandarkar filmi Babli Bouncer gibi filmlerde senaryo yazarı olan Amit Joshi tarafından yönetilmesi bekleniyor. Bu Shahid Kapoor için nadir bir rol olacak olsa da, bu aynı zamanda Kriti Sanon'un bu kadar eşsiz bir rolde ilk kez görülmesini bizlere gösterecek. Şu an itibariyle, filmin adı henüz belli değil ve Dinesh Vijan'ın Maddock Filmleri bununla ilgili resmi bir açıklama yapmadı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?