Taapsee Pannu Filminin Boykot Edilmesini İstiyor!

Bollywood oyuncusu Taapsee Pannu, yönetmen Anurag Kashyap tarafından yönetilen, yakında çıkacak olan filmi Dobaaraa için hazırlanıyor. Aktris, filmini tanıtmak için elinden geleni ardına koymadı ve sosyal medyada hakim boykot kültürü hakkındaki görüşlerini sosyal medyada paylaştı.

Son birkaç gündür #BoycottAamirKhan #BoycottLaalSinghChaddha ve #BoycottRakshaBandhan gibi hashtag'ler Twitter'da trend oldu. Her iki film de bu hafta vizyona giriyor ve filmlerin promosyonları tüm hızıyla devam ediyor.
Taapsee Pannu ve Anurag Kashyap kısa süre önce Siddharth Kannan'ın artan boykot kültüründen korktuklarını ortaya koydukları programda yer aldı. Hindustan Times tarafından bildirildiği üzere Anurag, Twitter'da trend olmadığı için dışlanmış hissediyor. Twitter'da #BoycottKashyap'ın trend olmasını istiyorum" dedi. Ya sabır. Kaşınmak bu olsa gerek.
Taapsee de "Lütfen herkes Dobaaraa filmimizi boykot etsin. Aamir Khan ve Akshay Kumar gibi oyuncular boykot ediliyorsa o zaman ben de o ligde olmak istiyorum. Ne bu ya?'' dedi.
İkili daha sonra seyircilerden kendilerini de boykot etmelerini istedi. Taapsee Pannu ve Anurag Kashyap, "Filmimizi izleyip izlememeniz önemli değil ama lütfen bizi boykot edin." ricasında bulundu.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?