Üç Efsane Oyuncudan Bir Dostluk Filmi Kapıda!

Bollywood süperstarı Amitabh Bachchan geçtiğimiz günlerde pazar günü Uluslararası Dostluk Günü vesilesiyle “Uunchai” başlıklı bir sonraki filminin ilk görüntüsünü paylaştı.
Sooraj Barjatya'nın yönettiği film, dostluğu kutluyor. Ayrıca Anupam Kher ve Boman Irani'ye de filmde yer veriliyor. Posterde, Amitabh Bachchan, Anupam Kher ve Boman Irani'nin bir dağa tırmanan üç adam olarak siluetlerini görebiliyoruz.
Karla kaplı tepeler... Amitabh Bachchan'ın başrol oyuncusu oldupu “Uunchai”nin posterindeki metinde şunlar yazıyordu: ''Tek motivasyonları dostluktu.''
Posteri paylaşan Amitabh Bachchan, Twitter'da şunları yazdı: "Yaklaşan #Rajshri filmimiz #Uunchai'nin ilk görseliyle #ArkadaşlıkGünü'nü kutlayın. Anupam Kher ve Boman Irani, dostluğu kutlayan bir yolculukta bana katılın.''
Rajshri Productions'ın yapımcılığını üstlendiği “Uunchai”de ayrıca Danny Denzongpa, Sarika, Neena Gupta ve Parineeti Chopra da oynuyor. Filmin bu yıl 11 Kasım'da vizyona girmesi planlanıyor. Film bana şimdiden çok cana yakın geldi, umarız güzel olur. Oyuncu kadrosu harika çünkü.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?