Vijay Sethupathi Jawan Filmine Dahil Oldu Mu?

Atlee ve Shah Rukh Khan ile birlikte yakında çıkacak olan Jawan filminin yıldız kadrosu daha da iyiye gidiyor gibi görünüyor. Bu büyük bütçeli aksiyon filmiyle bir dizi isim ilişkilendirildikten sonra, oyuncu kadrosuna katılacak bir başka isim de Vikram Vedha, Super Deluxe ve son Vikram gibi filmlerde etkileyici performanslar sergileyen adam Vijay Sethupathi gibi görünüyor. Güney yıldızı filmde çok önemli bir rol oynayacak ve duyduğumuz kadarıyla Rana Daggubati projeden ayrıldıktan sonra oyuna dahil edilmiş.
Peeping Moon raporlarına göre, bir kaynaktan alıntı yapıldı: ''Shah Rukh Khan ve Atlee, Rana Daggubati'nin kötü sağlığı nedeniyle zaman çakışmasını gerekçe göstererek filmden çekilmesinden sonra Vijay Sethupathi'yi kadroya almak konusunda istekliydiler. SRK ve Sethupathi birbirlerine karşı büyük bir hayranlığı paylaşıyorlar ve bu nedenle, SRK Sethupathi'ye Jawan'da bu rolü teklif ettiğinde, o da bunu reddedemezdi. Oyuncu, SRK'nin isteği üzerine Jawan'ı araya yerleştirmek için tüm çekim günlüğünü değiştirdi." Bu haberlere inanılırsa, Güneyli oyuncu filmde bir antagonisti (karşıt karakteri) oynayacak ve Ağustos ayının sonuna kadar Chennai'deki çekim programları için ekibin geri kalanına katılacağını söyledi.
Red Chillies Entertainment henüz bu konuda yorum yapmazken, filmin Güney ve Bollywood oyuncu kadrosuyla da övündüğünü duyuyoruz. Sanya Malhotra'dan Nayanthara'ya, filmde sadece her iki sektörden aktrisler yer almıyor, aynı zamanda Yogi Babu gibi oyuncuların da projenin bir parçası olduğunu duyuyoruz.
Jawan'a gelince, filmin birden fazla dilde yayınlanacağı söyleniyor. 2 Haziran 2023'te büyük ekranlarda gösterime girmesi planlanıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?