Aamir Khan'ın Kardeşi Sushant Singh Rajput'un İntihar Etmediğini Söylüyor

Sushant Singh Rajput'u hatırlamak, ölümünün gizemi henüz çözülmediği için hala tüylerimizi diken diken ediyor. Oyuncunun 2020'deki ani ölümü, film sektörü hakkındaki algıyı tamamen değiştirdi ve o zamandan beri boykot eğilimleri gibi şeyler başladı ve gitgide şiddetlendi. CBI'ın soruşturması devam ederken, Aamir Khan'ın kardeşi Faisal Khan, SSR'nin ölümü hakkında bazı şok edici iddialarda bulundu. 
Tekrar söyleyelim, Sushant 14 Haziran 2020'de öldü. Aktörün intihar ederek öldüğü iddia edildi, ancak suç işleme iddiaları CBI'ın davayı devralmasına neden oldu ve soruşturma kurumu henüz kararını vermedi. Soruşturma tamamlanmadan önce bile, birçoğu bunun cinayet olduğunu ilan etti. Şimdi Aamir Khan'ın kardeşi de aynı şeye inanıyor.
Times Now Navbharat'a Sushant Singh Rajput'un ölümü hakkında konuşurken Faisal Khan, "Onun öldürüldüğünü biliyorum. Davanın ne zaman açılıp açılmayacağını ise zaman gösterecek. İlgili birçok kurum var. Soruşturma sürüyor. Bazen gerçek ortaya bile çıkmaz. Herkesin bilmesi için gerçeğin ortaya çıkması için dua ediyorum.''
Bu gerçekten Faisal Khan tarafından yapılan güçlü bir açıklama, ancak herhangi bir varsayımda bulunmadan önce, Sushant Singh Rajput'un ölüm davasında CBI'nın kararının çıkmasını bekleyelim. Zaten hala bekleniyor, diyecek hiçbir şey yok.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?