Aamir Khan Yeni Filminin Çekimine 2023 Yılında Başlıyor Mu?

Bollywood oyuncusu Aamir Khan, bu son projesi Laal Singh Chaddha ile oldukça başarısız oldu. Film 11 Ağustos'ta vizyona girmesine rağmen gişede yüksek bir başarı yaratmayı başaramadı. O zamandan beri aktör ABD'de çalışmaya devam etmeden önce biraz izin alıyor. Bildirildiğine göre, Aamir daha sonra Shubh Mangal Saavdhan'ı yöneten RS Prasanna'nın yönettiği bir filmde görünecek. Anushka Sharma'ya kadın başrol oynaması için teklif götürüldüğüne dair söylentiler dolaşıyor. Şimdi, projede yeni bir gelişme var. Anushka severim, olabilir ama eşleşmeler hep aynı, dön dolaş...
Peeping Moon'da yer alan bir rapora göre, yapımcılar projenin ön prodüksiyonuna başladılar ve çekim için altı aylık bir program üzerinde çalıştıkları bildirildi. Yapımcılığını Sony Pictures India tarafından üstlenilen yapımcılar, mekan keşfi, döküm ve diğer yönlerini sonuçlandırmakla meşguller.
Bu arada Aamir Khan, Ocak ayından itibaren tarihleri ​​verdi ve ABD'den döndükten sonra çekimler başlayacak. Plan, programı Ocak 2023'ten itibaren başlatmaktan yana.
Yeniden yapım filme dair bir başka gelişme de Shankar-Ehsaan-Loy'un müzik için ipe bağlanmış olması. Bu, Aamir Khan'ın 2001'de Dil Chahta Hai ve 2007'de Taare Zameen Par'dan sonra müzik bestecileri ile üçüncü projesi olacak.
Hintçe yeniden çevrimi, Punjab'da Aamir Khan ile kurulacak, bildirildiğine göre, toplum hizmetine mahkum edilen ve oyuncuları çeşitli öğrenmelere sahip bir Özel Olimpiyat takımına koçluk yapmaya zorlanan inatçı ve asabi bir ikinci lig basketbol koçunun rolünü oynayacak. RS Prasanna, senaryoyu Hindistan'ın hassasiyetlerine göre uyarladı ve gerçek gelişim engelli oyuncuların hikayelerine göre kaleme aldı. Konusu güzel görünüyor, tam Aamirlik.
Söz konusu film, İspanyol filmi Campeones'in resmi yeniden çevrimi. Şampiyonlar anlamına gelen Campeones, kibirli bir koçun toplum hizmeti yapmaya ve gelişimsel engelli bir takımı eğitmeye zorladığı basketbol zemininde geçen bir spor komedi-dramıdır. Filmde Javier Gutierrez, Jose de Luna, Gloria Ramos, Roberto Chinchilla, Athenea Mata, Luisa Gavasa, Mariano Llorente, Daniel Freire ve Juan Margallo rol aldı. Javier Fesser tarafından yönetildi. Film, yılın en büyük ulusal gişe hasılatı oldu. 
Şahsi yorumum: Yeniden yapımlardan uzak durun artık! Forrest Gump'ın yeniden yapımı işe yaramadı işte...Özgün kalmaya devam et lütfen Aamir...

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?