Aashiqui 3 Geliyor Ama Kadın Başrol Ortada Yok

Aashiqui 3 üzerinde çalışılmasının (yeter artık suyu çıkmamalı bence) açıklanmasından kısa bir süre sonra, Aashiqui serisinin bu çok beklenen üçüncü kısmının oyuncu kadrosuyla ilgili bazı söylentiler oluşmaya başladı. T-Series'in sözcüsü, tüm spekülasyonları ve söylentileri sakinleştiren resmi bir açıklama yaptı.
Popüler televizyon oyuncusu Jennifer Winget'in Kartik Aaryan'la başrol oynadığına dair söylentiler yaygındı. Şimdi, yapımcılar spekülasyonları çürüttüler. "Aashiqui 3'te Kartik Aaryan'ın karşısındaki kadın başrolle ilgili söylentilerin hiçbir gerçeği yok. Film için mükemmel partnerin arayışı hala devam ediyor. İzleyiciler gibi biz de filmin kadın başrolünü tamamlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz ve mümkün olan en kısa sürede hayranlarla paylaşmayı çok isteriz." denildi.
1990 yılında Aashiqui, T-Series ve Vishesh Films ile kurulan ortaklık, 32 yıllık birlikteliklerine Aashiqui 3'ü duyurarak devam ediyor. Yapımcı Mukesh Bhatt ve Bhushan Kumar, yönetmen Anurag Basu ile birlikte merakla beklenen üçüncü film için bir kez daha bir araya geldi. Müziği yapacak olan Pritam başroldeki adam az önce belirtildiği üzere Kartik Aaryan.
Ay yorum yapamayacağım. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?