Akshay Kumar'ın Yeni Filmi!

Atrangi Re ve Raksha Bandhan'ın ardından Akshay Kumar ve Aanand L Rai üçüncü bir film için yeniden bir araya gelecek. Atrangi Re, Disney+ Hotstar dijital platformunda yayınlanırken, Raksha Bandhan Ağustos 2022'de sinemalarda gösterime girdi ancak herhangi bir harikalık yaratamadı. 2021'de Color Yellow Productions ve Cape of Good Films, Binbaşı General Ian Cardozo'nun hayatına dayanan biyografik Gorkha filmini duyurdu. Hint Ordusu'nun Gorkha alayının efsanevi subayıydı. Film, Ulusal Ödüllü yönetmen Sanjay Puran Singh Chauhan tarafından yönetilecek. Şimdi nihayet projenin katlara ne zaman çıkacağına dair bir güncelleme var.
Akshay, 1962 ve 1965 savaşlarında ve en önemlisi 1971 Hint-Pakistan Savaşı'nda savaşan savaş kahramanının rolünü yazacak. (ay yeter!) Günlük olarak çıkan bir rapora göre, yapımcılar biyografiyi Mart 2023'e kadar çekime başlamayı planlıyorlar. Filmin çekimleri başlamadan önce projeyi olabildiğince özgün tutmak ve iyileştirmek istiyorlar. Rapora göre, yapımcılar savaşı şimdiye kadar ekranda gösterilenden farklı bir şekilde sergilemek istiyorlar. Filmdeki karakterleri kazımak için meslektaşlarıyla konuşarak, savaş kahramanının hayatına derinlemesine dalmayı sağlıyorlar. Senaryo çalışmaları devam ediyor ve gelecek yılın Mart ayına kadar devam edecek. Yapımcılar, çekime 2023 yazında başlamayı geçici olarak planlıyorlar.
Cape of Good Films ile birlikte Akshay Kumar ve Color Yellow Productions tarafından sunulan Gorkha, Aanand L Rai ve Himanshu Sharma tarafından üretiliyor ve Sanjay Puran Singh Chauhan tarafından yönetiliyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?