Ali Fazal ve Richa Chadha Çiftinin Düğünlerinde De Telefon Yasağı Uygulanacak Mı?

Evlilik düğümünü atmaya sadece günler kala Richa Chadha ve Ali Fazal, düğünlerinde telefonsuz bir politika uygulamamaya karar verdiler. Bu tür 'telefonsuz' düğün törenleri geleneği Bollywood ünlüleri arasında çok yaygın ancak Richa ve Ali, konuklarının maksimum rahatlık ve eğlenmelerini istedikleri için bunu atlamaya karar verdiler. (düğünlerde telefon genelde yasaklanıyor ve kullanılmasına izin verilmiyor, bahsedilen politika bu)
Richa Chadha ve Ali Fazal, düğüne geldiklerinde kendilerine herhangi bir kısıtlama uygulanmadığı takdirde daha rahat olacakları için düğün konuklarının telefonlarını yanlarında bulundurmaları gerektiğine karar verdi. Ancak ikili, konukların düğünde iyi vakit geçirmek için telefonlarını bırakmalarını istedi.
Bir kibrit kutusu temalı ilginç düğün davetiye kartlarında "Telefonlarınızı bırakın ve keyfinize bakın. Bu anı kameraya çekme konusunda endişelenmeyin. Gerçek zamanlı olarak yakalayın." yazıyordu. Carpe Diem!
Richa ve Ali'nin aksine, son yıllarda bazı ünlülerin düğünlerinde telefon yasağı politikası vardı. Priyanka Chopra-Nick Jonas, Deepika Padukone-Ranveer Singh, Katrina Kaif-Vicky Kaushal ve Varun Dhawan-Natasha Dalal'ın düğünlerinde telefon yasağı olduğu bildirilmişti.
Richa Chadha ve Ali Fazal ilk olarak 2012 yılında Fukrey setinde tanışmış ve kısa süre sonra çıkmaya başlamışlardı. Ali, yedi yıllık flörtün ardından 2019'da Richa'ya evlenme teklif etti. Daha önce 2020'de nikah masasına oturmayı planlıyorlardı ancak düğün Covid-19 pandemisi nedeniyle ertelenmişti.
Kısa süre önce sosyal medyada Ekim ayında evlenmeyi planladıklarını doğruladılar. Düğün öncesi kutlamaları birkaç gün içinde Hindistan'ın en eski kulüplerinden biri olan Delhi Gymkhana Club'da başlayacak. Kutlamalar Ekim ayında Mumbai'de bir resepsiyonla sona erecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?