Ali Fazal ve Richa Chadha Yakın Zamanda Dünya Evine Giriyor

Çok uzun zaman önce, Richa Chadha ve Ali Fazal'ın iş taahhütlerini önümüzdeki hafta sonuna kadar tamamlayacaklarını bildirilmişti. Çiftin 30 Eylül'e kadar düğün şenliklerine başlaması ve ardından Delhi ve Mumbai'de samimi bir düğün ve büyük bir resepsiyona sahip olması bekleniyor. Yaklaşan gösterişli düğünleri hakkında birçok güncelleme olsa da, bu cephedeki en son güncelleme, çiftin Delhi'de seçtiği mekan. Görünüşe göre çift, düğün öncesi kutlamalarına oldukça ikonik bir mekan olması beklenen Delhi Gymkhana Club'da ev sahipliği yapacak.
Çifte yakın bir kaynak, bu eşsiz mekanın özelliği hakkında şunları söyledi: ''Düğün öncesi kutlamalarının yapılacağı yerlerden biri de özel ve Hindistan'ın en eski kulüplerinden biri olan Delhi Gymkhana Club. 1913 yılında kurulan bu kulüp, ülkenin Ulusal Başkent'teki en eski ve en seçkin mekanlarından biridir. Daha fazla detay henüz açıklanmasa da törenlerden birinin kesinlikle bu mekanda yapılacağından eminiz. Kulübün üyelik için yaklaşık 37 yıllık bir bekleme listesine sahip olduğu söyleniyor.''
Düğünden daha fazla bahsedecek olursak, okuyucular Richa Chadha ve Ali Fazal'ın yaklaşan düğünleri için büyük Hint düğün stilini tercih ettiklerinin farkında olacaklar çünkü şenliklerin eylül sonunda başlaması bekleniyor ve ilk hafta Mumbai'de sona erecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?