Alia Bhatt Ranbir Kapoor'un Onun Kocası Olduğuna Hala İnanamadı!

Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor kesinlikle Bollywood'daki en başarılı ve sevimli çiftlerden biri. İlk çocuklarını kucaklarına almayı bekleyen ikili, bu yıl haziran ayında hamilelik duyurusunu yaptı. Hem Alia hem de Ranbir şehirde şık bir görünüm sergilediler ve birlikte bir etkinliğe katıldılar ve şimdi halk videolarına tepki gösteriyor ve oyuncuları aynı şekilde alaya alıyor.
Hem Alia hem de Ranbir geçtiğimiz günlerde Ayan Mukerji'nin yönettiği ve bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Brahmastra'da görüldü. Filmde ayrıca Nagarjuna, Amitabh Bachchan ve Mouni Roy rol alırken, Shah Rukh Khan'ın da küçük bir rolü vardı. Film, 2022'nin en büyük Bollywood açılışlarından biri ve 'Ulusal Sinema Günü'nde başarılı oldu.
Şimdi, son görünümlerinden bahseden Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor, şehirdeki bir etkinlikte birlikte görüldü. Alia sarı renkli V yakalı bir elbiseyle sevimli görünürken, Ranbir gündelik kıyafetlerinde her zamanki gibi havalı görünüyordu.
Ranbir Kapoor kot pantolon giydi ve görünümü tamamlamak için beyaz bir tişört ve mavi bir gömlekle eşleştirdi ve beyaz spor ayakkabılarla stil verdi.
Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor'un videosu internette paylaşılır paylaşılmaz halk buna tepki göstermeye başladı. Instagram'da bir kullanıcı, "Alia, Ranbir'in kocası olduğuna hala inanamadı." yorumunu yaptı. Diğer bir kullanıcı, ''Zavallı Ranbir, yaptığı alaycı yorumdan sonra her videoda iyi bir koca gibi görünmek için her şeyi yapıyor.'' yorumunu yaptı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?